Upoznajte našu modernu inačicu klasičnog modela kamina – E14 FG.
Ovaj elegantni kamin predstavlja evoluciju našeg popularnog modela E14 iz klasične linije, ističući se svojim potpuno staklenim vratima koja mu daju dodatnu dozu elegancije.
Ovaj elegantni kamin predstavlja evoluciju našeg popularnog modela E14 iz klasične linije, ističući se svojim potpuno staklenim vratima koja mu daju dodatnu dozu elegancije.
| NOMINALNA TOPLINSKA SNAGA | 6,5 kW |
| GRIJANJE STAMBENOG PROSTORA | 135 m2 |
| TEŽINA | 105 kg |
| UDALJENOST OD ZAPALJIVIH MATERIJALA – STRAŽNJA / BOČNA / PREDNJA (mm) | 100 / 100 / 800 |
| UDALJENOST DO ZRAČNE RADIJACIJE – PREDNJA / BOČNA (mm) | 450 / 600 |
| UČINKOVITOST | 81% |
| SITNE ČESTICE | 35mg/m3 |
| DOVOD SVJEŽEG ZRAKA | Ø100 mm |
| PRIKLJUČAK DIMNE CIJEVI (IZLAZ) | Ø150 mm |
| OBLOGA LOŽIŠTA | TERMOBETON |
| ENERGETSKI RAZRED | A+ |
Ovaj kamin moguće je naručiti s elegantnom oblogom od kamena serpentino čija moderna siva nijansa unosi sofisticiran i poseban dojam. Ili u izvedbi od kamena vapnenca čija svijetla, neutralna nijansa kamena naglašava eleganciju.
Naša donja vrata pružaju praktičan pristup prostoru za pohranu drva, a istovremeno daju kaminu cjelovit i estetski dovršen izgled. Kamin može funkcionirati i bez njih, ali s vratima vaš prostor dobiva sofisticiran i uredan završetak.
Naši kamini opremljeni su sustavom dovoda svježeg zraka koji osigurava optimalno izgaranje i veću učinkovitost. Svjež zrak iz vanjskog prostora poboljšava performanse kamina, smanjuje dim i omogućuje dugotrajniju i čišću toplinu u vašem domu.
Optimalni protok svježeg zraka osigurava ravnomjerno i učinkovito izgaranje u vašem kaminu. Na taj način plamen gori čišće, dim se smanjuje, a toplina se ravnomjerno širi prostorijom, za ugodnu i sigurnu atmosferu doma.
Ovaj kamin nije samo funkcionalan, već i estetski privlačan dodatak vašem interijeru, stvarajući toplu i ugodnu atmosferu koja će vas iznova očaravati.