Zagrijte svoj dom uz naš najnoviji model kamina – E11 FG.
Ovaj izvanredni kamin kombinira sve izvanredne karakteristike našeg poznatog modela E11 iz klasične linije kamina, dodajući im dodatnu dozu elegancije i suvremenog dizajna.
Ovaj izvanredni kamin kombinira sve izvanredne karakteristike našeg poznatog modela E11 iz klasične linije kamina, dodajući im dodatnu dozu elegancije i suvremenog dizajna.
S našim patentiranim sustavom za učinkovito sagorijevanje goriva, E11 FG osigurava optimalno iskorištenje energije, što rezultira smanjenom potrošnjom goriva i nižim troškovima grijanja.
| NOMINALNA TOPLINSKA SNAGA | 6,5 kW |
| GRIJANJE STAMBENOG PROSTORA | 135m2 |
| TEŽINA | 130kg |
| UDALJENOST OD ZAPALJIVIH MATERIJALA – STRAŽNJA / BOČNA / PREDNJA (mm) | 100 / 100 / 800 |
| UDALJENOST DO ZRAČNE RADIJACIJE – PREDNJA / BOČNA (mm) | 450 / 600 |
| UČINKOVITOST | 81% |
| SITNE ČESTICE | 35mg/m3 |
| DOVOD SVJEŽEG ZRAKA | Ø100 mm |
| PRIKLJUČAK DIMNE CIJEVI (IZLAZ) | Ø150 mm |
| OBLOGA LOŽIŠTA | TERMOBETON |
| ENERGETSKI RAZRED | A+ |
Ovaj kamin moguće je naručiti s elegantnom oblogom od kamena serpentino čija moderna siva nijansa unosi sofisticiran i poseban dojam. Ili u izvedbi od kamena vapnenca čija svijetla, neutralna nijansa kamena naglašava eleganciju.
Naša donja vrata pružaju praktičan pristup prostoru za pohranu drva, a istovremeno daju kaminu cjelovit i estetski dovršen izgled. Kamin može funkcionirati i bez njih, ali s vratima vaš prostor dobiva sofisticiran i uredan završetak.
Naši kamini opremljeni su sustavom dovoda svježeg zraka koji osigurava optimalno izgaranje i veću učinkovitost. Svjež zrak iz vanjskog prostora poboljšava performanse kamina, smanjuje dim i omogućuje dugotrajniju i čišću toplinu u vašem domu.
Optimalni protok svježeg zraka osigurava ravnomjerno i učinkovito izgaranje u vašem kaminu. Na taj način plamen gori čišće, dim se smanjuje, a toplina se ravnomjerno širi prostorijom, za ugodnu i sigurnu atmosferu doma.
Smješten iznad komore za loženje, naš akumulator topline zadržava energiju i ravnomjerno je otpušta, pružajući dugotrajnu i ugodnu toplinu čak i nakon što vatra prestane gorjeti.
Ovaj kamin nije samo funkcionalan, već i estetski privlačan dodatak vašem interijeru, stvarajući toplu i ugodnu atmosferu koja će vas iznova očaravati.